O mně

Magda Novotná, Toužimská 657 Praha 9 19700

Telefon: 776372223

E-mail: info@nadomaanaven.cz

O mně

Jmenuji se Magda Novotná a Nadoma a Naven je moje malá značka dětského oblečení, která stojí na originálních vzorech v zajímavých barvách a přírodních materiálech. K šití mě přivedly vlastní kreativní potřeby na první mateřské v roce 2013 a o dva roky později jsem založila živnost. Dnes mám už tři děti a krom péče o ně a domácnost se stále snažím plnit svůj e-shop novinkami. Ne všechno je proto dokonalé, můžete si být však jistí, že s láskou provedené. Práce je pro mě terapií i odpočinkem a místo budování firmy s radostí zůstávám kreativním řemeslníkem ve své malé dílně.

“Práce ve smyslu fyzického přesouvání hmot, spojování, přenášení, ale třeba i destrukce je nesmírně mentálně ozdravná a měly by ji hradit pojišťovny coby léčbu trudnomyslnosti.” Krištof Kintera

A s čím pracuji?

Látky pečlivě vybírám kritickým okem u zahraničních dodavatelů většinou evropského původu. Materiály od výrobce, se kterým šíji nejčastěji, jsem nechala testovat Státním zdravotnickým ústavem na nezávadnost pro děti do 3 let. Všechny ostatní materiály, které u mě najdete, mají certifikát GOTS nebo Oeko-Tex class I, které splňují potřebné normy pro malé děti. Nejčastěji volím materiály ve složení 95% bavlna, 5% elastan a šiji pro děti až do 10 let.  Pro oblečení dlouho krásné doporučuji prát naruby a sušit na vzduchu.

Oblékejte bez pláče a noste s radostí!